מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
נגישות
הסדרי נגישות חברת ריקושט 3000 בע"מ
חברת ריקושט 300 בע"מ (להלן: "החברה") עושה את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.
החברה מעוניינת בשיפור מתמיד. באם נתקלת בקושי או יש לך הצעת שיפור נשמח לשמוע ממך, צור/י קשר.
נגישות אתר האינטרנט
אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. בישראל כ-1.6 מיליון אנשים עם מוגבלות, מתוכם כ-751 אלף אנשים בגילאי עבודה 20-64. הנתונים הסטטיסטיים מעידים על פערים גדולים בין אנשים עם מוגבלות לאנשים ללא מוגבלות בכל תחומי החיים.
חברת ריקושט 3000 בע"מ מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.
מידע על נגישות האתר
● אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
● התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
● הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.
● האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
● האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
● לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.
● מסמכים, חומרים או סרטוני וידאו שעלו לאתר לפני אוקטובר 2017 ייתכן שלא נגישים באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך כזה או בסרטון, תוכלו לפנות לרכזת נגישות ב-support@rikushet.co.il ואנחנו נדאג להנגיש לכם את המידע.
● מסירת מידע בפורמט נגיש - החברה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של החברה שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות
יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.
במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.
פרטי רכז הנגישות:
• שם: איילת
• טלפון: 04-6226420
• טופס קשר: הקלק/י כאן
• דוא”ל: support@rikushet.co.il
הצהרת נגישות בסניפים
רשת ריקושט מונה 48 סניפים בפריסה ארצית רחבה. הסניפים מעניקים שירות חם, אדיב ומקצועי לכל האוכלוסיות, תוך שמירה על החוק ועמידה בתקנות.
הרשת נערכה לעמידה בתקנות הנגישות ופועלת כל העת לשמירה על רכיבי הנגישות תקינים וזמינים בכל שעות פעילות הסניפים, וכן מדריכה את המנהלים והעובדים בנושא.
בכל סניפי הרשת ישנה חניה לנכים במרכז המסחרי/קניון וכן שירותי נכים. בסניפים עצמם ישנה כניסה נגישה וערכת שמע לליקויי שמיעה.
רשימת סניפי הרשת, כתובות וטלפונים נמצאים באתר הסחר של החברה בלשונית סניפים או בכתובת: https://www.rikushet.co.il/storelocator
טרם ביקורכם באחת מחנויות רשת ריקושט, אם תרצו לוודא את נגישותה של החנות על-פי הצרכים הספציפיים שלכם,
הינכם מוזמנים לוודא עניין זה בפנייה טלפונית לשירות הלקוחות של הסניפים (04-6226420 ימים א'-ה' בין השעות 9:00-14:00) או ישירות מול החנות אשר פרטי ההתקשרות עימה מצויים בלשונית הסניפים באתר.
נרשם ע"י איילת סעיד
רכזת נגישות
ריקושט 3000 בע"מ
מייל: support@rikushet.co.il
כתובת דואר: קומבה 8, חדרהסגור
Loading
Go back to %1