מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לעמוד סניפים (מקש קיצור 5) עצירת אנימציות (מקש קיצור 6)

מגזין

 1. מדריך הכומתות של צה"ל

  טיפים

  מדריך הכומתות של צה"ל

  מסע כומתה. צמד המילים הזה יכול לעורר בכם גאווה (אם סיימתם אותו בהצלחה) או חשש (אם אתם רגע לפניו), אבל דבר אחד בטוח – מדובר באחד המסעות המשמעותיים ביותר במסלול ההכשרה של כל חייל. לפניכם כל מה שרציתם לדעת על הכומתות שהעניקו למסע את שמו. אנחנו ממליצים להתפקד כבר עכשיו כי בצה"ל יש 17 כומתות בצבעים שונים, כך שהמסע הצפוי לכם הולך להיות צבעוני במיוחד.
 2. דגשים מקצועיים לקמפינג ומחנאות

  טיפים

  דגשים מקצועיים לקמפינג ומחנאות

  לינה בשטח היא תענוג גדול שגם המלון היוקרתי ביותר לא יכול להתחרות בו. אין תחליף לקרבה הבלתי אמצעית לטבע, לשינה תחת שמיים זרועי כוכבים, למדורה לילית עם חברים, לצפייה בזריחה מתוך שק השינה, בלי להתאמץ. יחד עם זאת, כדי להפיק את המקסימום מחוויית הקמפינג יש הכנות מקדימות שכדאי לעשות - מבחירת מיקום הלינה, דרך הקמת מתחם הלינה ועד בחירת ביגוד וציוד מתאים. הנה כמה טיפים לחוויית קמפינג מושלמת:
 3. נורבגיה

  נורבגיה

  בנורבגיה נמצאים אתרי טבע שזכו להכרה בינלאומית, למשל פריקסוטלן (צוק המטיף) - מדף סלע שמתנשא לגובה של 60 מטר מעל מימיו של פיורד ליסה.
 4. קמבודיה - יעד אקזוטי לכל חלקי השנה

  קמבודיה - יעד אקזוטי לכל חלקי השנה

  קמבודיה היא מדינה בדרום מזרח אסיה שגובלת מצד מערב עם תאילנד, מצד צפון עם לאוס ומצד מזרח עם ויאטנם.
 5. תאילנד - גן עדן עלי אדמות

  תאילנד - גן עדן עלי אדמות

  תאילנד היא מדינה שנמצאת בדרום מזרח אסיה ושנקראה בעבר סיאם
 6. הודו - לא רק לתרמילאים

  הודו - לא רק לתרמילאים

  הודו היא מדינה בדרום יבשת אסיה שמשתרעת על רובה של תת היבשת ההודית.
 7. אתיופיה

  אתיופיה

  גאוגרפיה של אתיופיה של אתיופיה נשלטת ע"י הבקע הסורי-אפריקני שעובר בתחומה. המשמעות היא שמצד אחד יש בה הרים גבוהים שגובהם מעל 4000 מטר...
 8. הרפובליקה הדומיניקנית

  הרפובליקה הדומיניקנית

  ודות למיקומה הרפובליקה הדומיניקנית נתונה להשפעתן של רוחות הסחר, רוחות שגורמות לכמויות גשמים גדולות בעיקר בצפון המדינה ולמזג אוויר טרופי במשך כל השנה
 9. ויאטנם

  ויאטנם

  ויטנאם כוללת 3 פרובינציות מבחינה גאוגרפית: דלתת הנהר האדום ורכס הפנסיפן בצפון המדינה, חוף ים סין הדרומי במרכז ויטנאם ודלתת המקונג בדרום המדינה.
 10. נפאל

  נפאל

  נפאל היא מדינה בדרום אסיה שגובלת מצד צפון בסין ומצד מערב, מזרח ודרום בהודו. רוב שטחה של נפאל (בעיקר בחלקה הצפוני) משתייך לרכס ההרים של ההימלאיה ובתחומה נמצא ההר הגבוה בעולם - הר האברסט שמתנשא לגובה של 8848 מטר מעל פני הים.
דף
הצטרפו אלינו
התחברות