מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לעמוד סניפים (מקש קיצור 5) עצירת אנימציות (מקש קיצור 6)
משלוחים מהירים לכל הארץ! חינם בקנייה מעל ₪229
G-Shock
598.00 ₪

שעון בייבי ג'י BG6903-1D

מק״ט: MAR169890
ברקוד:
598.00 ₪

שעון בייבי ג'י BG6903-1D

כמות:
חברי מועדון ריקושט צוברים נק׳ ברכישת מוצר זה
בייבי ג'י BG6903-1D
שיתוף
 • "אני רוצה שניצור שעון שלא ישבר, גם אם ייפול". הצעה זו, שהוגשה באסיפה פנימית בחברת קסיו לפני יותר מ -35 שנים, הציעה כי הפיתוח צריך להיות עבודה של אדם אחד, קיקואו איבה היה המהנדס האחראי על העיצוב החיצוני של השעונים באותה עת. זה היה רעיון ברור ופשוט, שעלה לאחר שאחד השעונים נפל ונשבר. שעונים הם מכשירים מדויקים עדינים, ובאותו זמן, זה נראה הכי טבעי שהם צריכים להישבר כאשר הם נופלים על הרצפה. הרעיון של שעון קשוח נראה לא רק בלתי שגרתי, אלא אפילו שטותי. עם זאת, ההצעה התקבלה. הוקם צוות של שלושה אנשים בלבד - והתפתחות השעון החדש החלה. גישותיו הראשוניות של הצוות להפיכת השכל הישר החלו מאפס. הם הניחו תחילה שכדאי לכסות את השעון כולו בחומר רך. לאחר מספר ניסויי נפילה הוחלט לשים את הרעיון הזה בצד ללא דיחוי. הם גילו ששעון ימישיך להישבר, ולא משנה כמה גומי בולם זעזועים מחובר לכיסוי החיצוני של השעון. ככל שהוסיפו יותר חומר ריפוד כך גדל גודל המודל הניסיוני והתנפח עד מהרה לגודל של כדור בייסבול.

  מבנה בעל חמש שכבות בולמות זעזועים פותח שהגן על המודול, או על לב השעון, עם חמישה חומרי ריפוד שונים היה בסופו של דבר הרעיון המוצלח ביותר ופור את הבעיה של הגודל. אבל בעיה חדשה עלתה העמידות של החלקים האלקטרוניים לא היתה חזקה מספיק. כאשר חברי הצוות ניסו לחזק את החלקים, הם נתפסו במעגל קסמים שבו חיזוק חלק עדין אחד הובילה לשבירה של אחר. תהליך בלתי צפוי זה של ניסוי וטעייה נמשך יום אחר יום. היזמים היו משליכים אבטיפוס עם חלקים מחוזקים מחלון חדר הגברים של הקומה השלישית ורואים אותו נשבר על הקרקע 10 מטרים מתחת. לאחר מכן הם היו מנתחים את החלקים השבורים, מחזקים אותם ומנסים שוב.

  המחזור נראה אינסופי כשנראה שאין כל התקדמות עם הפיתוח איבה החליט לקבל החלטה שנבעה מתוך ייאוש. במאמץ סופי אחרון, הוא החליט כי ייקבע מגבלת זמן של שבוע אחד מזמנו האישי ויבלה את כל שעות היום הפנויות שלו על המחקר. אם זה לא יספיק, הוא ישקול להתפטר מתפקידו. לאחר שבוע נוסף ללא הצלחה, הגיע היום הגורלי. "יצאתי מחוץ לבניין המעבדה כדי לשאוף אוויר צח בפארק הסמוך" מספר איבה, שם ראה ילד מקפיץ כדור גומי. לפתע הופיעה בו ההשראה: "אם תצמיד שעון אל הכדור הזה, הוא עלול לסבול זעזועים קשים". הרעיון שצץ במוחו ברגע נס זה התרחב כדי להשלים מבנה ייחודי שבו המודול בלב השעון צף באוויר בתוך מבנה חלול בצורת תעלה שנמצא מתחת לכיסוי השעון.

  לא עבר זמן רב לפני שראשון שעוני הג'י שוק, דגם DW-5000C, הושק ב -1983. העיצוב הריבועי בעל חשיבותו הסמלית נוצר בעקבות הצורך בעמידות לזעזועים בלבד, ללא שום משאב מבוזבז. הצורה האולטימטיבית להשגת פונקציה יחידה זו והיא ניתנה עד היום כסטנדרט נצחי. מקורו של G-SHOCK הוא סיפור של אמונה בלתי מעורערת, אשר עוררה מסע בלתי פוסק ויצרה שמבטיחה לא להתפוגג.

 • משך אחריות:

  לשעוני ג'י שוק ריקושט היחידים בישראל שנותנים ללקוח שנתיים אחריות. אחריות לשנה לשאר שעוני קאסיו ניתנת לפעולתו התקינה של מנגנון השעון ואינה מכסה חלפים מתכלים אחרים כגון: זכוכית,רצועה וסוללה. כמו כן לא תחול האחריות בכל מקרה של שימוש לא סביר או נזק מתאונה או חדירת מים לשעון שאינו מוגן מים. האחריות לא תחול במקרה של תיקון או פתיחת השעון על-ידי מעבדה אחרת מלבד המעבדה הרשמית של טי אנד אי.

  למי פונים?

  לסניף ריקושט בצירוף הוכחת קנייה. הסניף ישלח לתיקון אצל הספק.

הצטרפו אלינו
התחברות