מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) מעבר לעמוד סניפים (מקש קיצור 5) עצירת אנימציות (מקש קיצור 6)
משלוחים חינם בקנייה מעל 229₪ לכל הארץ
Go Nature
1,449.00 ₪

87452 - GN ONE TOUCH CABIN 8P | אוהל פתיחה מהירה ל8 אנשים |

מק״ט: MGN874280
ברקוד:
1,449.00 ₪

87452 - GN ONE TOUCH CABIN 8P | אוהל פתיחה מהירה ל8 אנשים |

כמות:
חברי מועדון ריקושט צוברים נק׳ ברכישת מוצר זה

אוהל קמפינג RAPID CABIN UPF50 לשמונה אנשים הוא האוהל האולטימטיבי לקמפינג המשפחתי שלכם. האוהל הענק הזה יכיל בנוחות את כל המשפחה ואת הציוד שלכם. מבנה הקאבין מאפשר תקרה גבוהה בכל שטח האוהל כך שאין צורך עוד להשתופף ולהתכופף.

הגנה UPF50 מהשמש

שיתוף
 • האוהל מתוכנן לשימוש ב-3 עונות – אביב, קיץ וסתיו והוא ישמור עליכם יבשים מפני גשמי הסתיו ומאווררים בימי הקיץ הלוהטים. האוהל מרווח ומאוורר במיוחד ולנוחיותכם דאגנו גם לשטיח כניסה בכדי לשמור על האוהל נקי, ווי תליה בתקרת האוהל לשמור על ארגון האוהל ואפילו פעילות לילדים: הדפסת דוגמאות של צלליות ידיים בפנים האוהל בכדי להעצים את חוויית לינת השטח לכל המשפחה. לחצו להורדת הוראות הוראות הרכבה לאוהל יעוד: קמפינג מבנה: Cabin אנשים: 8 שכבות: 2 עונות: 3 אביב-קיץ-סתיו מידות חיצוניות: 390X272X205 CM זמן הרכבה: 3 דקות כמות אנשים להרכבה: 1-2 אטימות למים: 1500 מ”מ אריג: בד עבה ריפסטופ נגד קרעים ו הגנה 50 UPF לשמש תפרים: מולחמים אוורור: חלונות היקפיים ותקרה מאווררת מותאם לתנאי קיץ ישראלי רשתות מסוג SUPERFINE אטומות לכל חרק מוטות: 16mm/20mm Automatic Spring Pole אחריות לשנה
 • אנו בGoNature מחפשים כל הזמן את התוספות הקטנות במטרה לשפר את איכות שעות הפנאי שלכם בטבע. באוהל זה הוספנו עבור הילדים (והילדים בנפשם) לוח מטרה עם תפס יעודי מחוץ לאוהל.

  הוספנו גם הדפסת דוגמאות של צלליות ידיים בפנים האוהל אשר יבטיחו שעות של כיף ותעסוקה בחופשת הקמפינג שלכם ויעצימו את חוויית לינת השטח לכל המשפחה.

  במערכת “Stretch Me” חדשנית בתחתית כל מוט

  האוהל מאובזר במערכת “Stretch Me” חדשנית בתחתית כל מוט, המאפשרת מתיחה ייצוב וחיזוק של האוהל כולו בצורה פשוטה ומהירה. מוטות 16mm/20mm Automatic Spring Pole.

  אריג ריפסטופ למניעת בלאי וקרעים

  אריג ריפסטופ למניעת בלאי וקרעים – Ripstop הינה צורת אריגה, בה מחזקים את הבד ע”י חוטים חזקים או צפופים יותר במרחקים קבועים היוצרים דוגמת ריבועים או מעויינים, כדי למנוע מקרע להתרחב. בדרך זו מוקנה לאריג עמידות גבוהה בקריעה ביחס לעובי.

  חלונות היקפיים, דלת רחבה ותקרה מאווררת

  4 חלונות היקפיים דלת רחבה ותקרה מאווררת תוכננו במיוחד בכדי לאפשר ללקוחות שלנו זמן איכות נעים ונוח בטבע גם בתנאי הקיץ הישראלי הלוהט. החלונות גדולים ומאווררים ויחד עם זאת מאובזרים ברשתות מיוחדות מסוג SUPERFINE בצפיפות גבוהה במיוחד אשר אטומות לכל חרק.

  אריג פוליאסטר 230T עבה ועמיד מאוד, בעל אטימות למים של עד 1500 מ"מ.

  אטימות למים: אריג פוליאסטר 230T עבה ועמיד מאוד, בעל אטימות למים של עד 1500 מ”מ.
  תפרים “מולחמים” ע”י סרט איטום מודבק ומולחם לאורך התפר כולו מבטיחים איטום מוחלט מפני גשם ורטיבות.

  לוח מטרה עם תפס ייעודי מחוץ לאוהל
 • מידה

  מותג

  ייעוד

  משפחתי, קמפינג

  מבנה

  עונה

  3 עונות

  מתאים לשימוש

  כמות אנשים

  שכבות

  2

  זמן הרכבה

  3 דקות

  אטימות למים

  1500 מ"מ

הצטרפו אלינו
התחברות